< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ant-Man 3D (Kodi 420151)     

Regjia: Peyton Reed

Me Aktoret: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Michael Peña, T.I., Wood Harris, Judy Greer, David Dastmalchian, Hayley Atwell, John Slattery, Abby Ryder Fortson, Vanessa Ross


Publikuesi: Marvel Studios


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 117 minuta


Data e Publikimit: 17/07/2015


  


Pershkrimi i Filmit

I armatosur me aftësinë e mahnitshme për t’u zvogëluar në madhësi, por duke u rritur në forcë, krimineli Skot Lang duhet të mbërthejë heroin brenda vetes dhe të ndihmojë udhëheqësin e tij, dr. Henk Pymin, për të mbrojtur sekretin e kostumit spektakolar të Njeriut-Milingonë nga një brez kërcënimesh në rritje. Kundër pengesave në dukje të pakalueshme, Pymi dhe Langu duhet të planifikojnë dhe të realizojnë një vjedhje që do të shpëtojë botën.