< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Plan de Fuga (Kodi 110350)     

Regjia: Iñaki Dorronsoro

Me Aktoret: Alain Hernández, Javier Gutiérrez, Alba Galocha, Itziar Atienza, Luis Tosar, Florin Opritescu


Publikuesi: Warner Bros. Pictures


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Spanjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 28/04/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Viktori është një hajdut që kontaktohet nga një grup kriminelësh rusë për një grabitje. Në një takim me ta, Viktori mëson se objektivi i vjedhjes është Banka Zvicerane e Kreditit, dhe shuma në kasafortë është rreth 30.000.000 Euro. Plani ndërlikohet kur Viktori prezantohet me shoferin e kësaj vjedhjeje, një i droguar që di të vërtetën për Viktorin. Dhe aty ngjarja merr një rrjedhë tjetër...

Shikoje Falas në Kualitet HD