< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Rememory (Kodi 110374)     

Regjia: Mark Palansky

Me Aktoret: Anton Yelchin, Julia Ormond, Peter Dinklage, Henry Ian Cusick, Evelyne Brochu, Jordana Largy, Martin Donovan, Gracyn Shinyei, Colin Lawrence, Carrie Anne Fleming


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Drame, Mister, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 24/08/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Shkencëtari i famshëm Dan Gordon gjendet i vdekur në rrethana misterioze, menjëherë pas zbulimit të arritjes së tij më të tmerrshme: Një pajisje që mund të filmojë, regjistrojë dhe të luajë drejtpërsëdrejti mendimet një njeriu të pafiltruara. Pas vdekjes së tij, gruaja e tij Karolina, zhytet në botën e saj, deri sa një njeri misterioz troket në derë, duke pretenduar që është një njohje e vjetër. Por qëllimet janë që të vjedhë pajisjen në një përpjekje për të shpëtuar nga demonët e tij personalë, duke i dhënë start një të kaluare të trazuar plot me faje, trishtim dhe tradhëti.

Shikoje Falas në Kualitet HD