< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Rings (Kodi 110181)     

Regjia: F. Javier GutiƩrrez

Me Aktoret: Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Vincent D'Onofrio, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan, Chuck David Willis


Publikuesi: Paramount


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 03/02/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Xhulia shqetësohet për të dashurin e saj, Holtin, kur ai eksploron botën e errët të legjendës urbane të një videoje misterioze që thuhej se i vriste shikuesit shtatë ditë pasi e shikonin. Ajo sakrifikon veten për të shpëtuar të dashurin e saj dhe duke bërë këtë ajo bën zbulimin e tmerrshëm: një film brenda filmit, që askush nuk e ka parë më parë.