< Kthehu tek Faqja e Meparshme

We'll Never Have Paris (Kodi 109428)     

Regjia: Simon Helberg, Jocelyn Towne

Me Aktoret: Zachary Quinto, Maggie Grace, Simon Helberg, Jason Ritter, Melanie Lynskey, Alfred Molina, Dana Ivey, Ebon Moss-Bachrach, Judith Light, Fritz Weaver, Meredith Hagner, Geoffrey Cantor


Publikuesi: Bifrost Pictures


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 91 minuta


Data e Publikimit: 22/01/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Kuini është përkushtuar në lidhjen e tij me Devonën prej vitesh, dhe është gati t’i propozojë për martesë derisa një kolege e tij, bionde shumë e bukur, i shpreh dashurinë për të. Kuini mendohet menjëherë dhe i jep fund marrëdhënies me gjysmën e tij më të mirë. Pas një marrëdhënieje të shkurtër me bionden, Kuini kupton se kishte bërë gabimin e jetës së tij, kështu që niset për në Paris për ta fituar sërish dashurinë e tij të vetme dhe të vërtetë.