< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Justice League Dark (Kodi 110155)     

Regjia: Jay Oliva

Me Aktoret: Matt Ryan, Camilla Luddington, Jason O'Mara, JB Blanc, Ray Chase, Enrico Colantoni, Roger Cross, Jeremy Davies, Rosario Dawson, Brian T. Delaney, Alfred Molina


Publikuesi: Warner Bros. Animation


Zhanret: I Animuar, Aksion, Fantazi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 75 minuta


Data e Publikimit: 07/02/2017


  


Pershkrimi i Filmit

“Liga e Drejtësisë, Errësira” është ashtu siç duket. Është ana e errët e drejtësisë. Një grup heronjsh të mbinatyrshëm mblidhen së bashku për të luftuar kundër kërcënimeve të kultit dhe kërcënimeve të së mbinatyrshmes, kërcënime kundër të cilëve Liga e Drejtësisë e vërtetë mund të jetë e pafuqishme t’i mundë.