< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Message from the King (Kodi 110294)     

Regjia: Fabrice du Welz

Me Aktoret: Chadwick Boseman, , Teresa Palmer, Natalie Martinez, Luke Evans, Tom Felton, Anna Diop, Dale Dickey, Alfred Molina, Sibongile Mlambo


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 10/05/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Kur papritur humbet kontaktet me motrën e tij në Los Anxheles, Xhakob King niset nga Afrika e Jugut për ta kërkuar. Duke u munduar të kuptojë lëvizjet e saj të fundit, ai gjen dëshmi shqetësuese për jetën e shthurur të motrës së tij që ka të bëjë me seksin, drogën dhe shumë sekrete të tjera që ndodhin vetëm në Qytetin e Engjëjve.

Shikoje Falas në Kualitet HD