< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Case for Christ (Kodi 110324)     

Regjia: Jon Gunn

Me Aktoret: Mike Vogel, Erika Christensen, Faye Dunaway, Robert Forster, Frankie Faison, L. Scott Caldwell, Mike Pniewski, Kevin Sizemore, Tom Nowicki, Rus Blackwell


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Biografi, Drame, Histori


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 113 minuta


Data e Publikimit: 07/04/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Bazuar në historinë e vërtetë të një gazetari fitues çmimesh dhe një ateist i betuar – i cili aplikon aftësitë e tij të mprehta gazetareske dhe ligjore për të hedhur poshtë besimin e porsagjetur të krishterë të gruas së tij... me disa rezultate të papritura që i ndryshuan jetën.

Shikoje Falas në Kualitet HD