< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Way Way Back (Kodi 108672)     

Regjia: Nat Faxon, Jim Rash

Me Aktoret: Steve Carell, Toni Collette, Allison Janney, AnnaSophia Robb, Sam Rockwell, Maya Rudolph, Liam James, Amanda Peet, Robert Capron, Rob Corddry


Publikuesi: Fox Searchlight Pictures


Zhanret: Komedi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 26/07/2013Pershkrimi i Filmit

Zhytuni në këtë komedi të zgjuar dhe krijuese me një kast plot yje, duke përfshirë Steve Carell, Maya Rudolph, Toni Collette, Allison Janney, Sam Rockwell dhe Amanda Peet! Ndërsa 14-vjeçari Dankan (Liam James) merret me zor në një udhëtim familjar me mamanë e tij (Collette) dhe të dashurin e saj të bezdisshëm (Carell), ai gjen një mik (Rockwell) në një park ujor vendas. Ata të dy krijojnë një lidhje të fuqishme ndërsa Dankani mëson të notojë përmes sfidave të jetës, dashurisë, familjes dhe miqësisë, duke rezultuar kështu në pushimet që nuk do të harrojë kurrë.