< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Sleeping with Other People (Kodi 109675)     

Regjia: Leslye Headland

Me Aktoret: Jason Sudeikis, Alison Brie, Adam Scott, Amanda Peet, Jason Mantzoukas, Natasha Lyonne, Marc Blucas, Andrea Savage, Daniella Pineda, Remy Nozik, Anna Margaret Hollyman, Jordan Carlos


Publikuesi: VVS Films


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 12/08/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Një feminist në natyrë dhe një tradhtare seriale nga një marrëdhënie platonike ritakohen, kjo i ndihmon ata të reformohen në disa mënyra, ndërkohë që fillojnë të tërhiqen nga njëri-tjetri.