< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Fifty Shades of Black (Kodi 109774)     

Regjia: Michael Tiddes

Me Aktoret: Marlon Wayans, Kali Hawk, Jane Seymour, Fred Willard, Mike Epps, Andrew Bachelor, Affion Crockett, Kate Miner, Tina Grimm, Brad Schmidt


Publikuesi: OpenRoad


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 91 minuta


Data e Publikimit: 29/01/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Nëse Kristian Grei iu tronditi, atëherë bëhuni gati të njiheni me Kristianin e Zi! Krijuesit e Scary Movie dhe White Chiks ju sjellin 50 Hijet e të Ziut, një komedi që do t'ju ngelet e paharruar me skenat e nxehta dhe për të qeshur me dhomën e lojrave të zotit Blak.