< Kthehu tek Faqja e Meparshme

True Detective Sezoni 2 Episodi 8 Stacioni Omega (Kodi 110028)     

Regjia: John Crowley

Me Aktoret: Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn, Ritchie Coster, David Morse, Christopher James Baker, Chris Kerson, Ronnie Gene Blevins, Andy Mackenzie, Timothy V. Murphy


Publikuesi: HBO Entertaiment


Zhanret: Serial


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 86 minuta


Data e Publikimit: 09/08/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Rei dhe Eni tentojnë të dalin nga situata e tyre e dëshpëruar ndërkohë që Frenku mbyll disa çështje.