< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Goosebumps 3D (Kodi 420165)     

Regjia: Rob Letterman

Me Aktoret: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan, Jillian Bell, Ken Marino, Halston Sage, Steven Krueger, Keith Arthur Bolden, Amanda Lund, Timothy Simons


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aventure, Komedi, Fantazi


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 16/10/2015


  


Pershkrimi i Filmit

I mërzitur prej shpërnguljes nga Nju Jorku ku jetonte, në një provincë të vogël si Medisoni, Zaku, një djalë adoleshent, njihet me Hanan, fqinjen e tij të bukur dhe babanë e saj në dukje të ashpër. Por shumë shpejt zbulon një sekret për fqinjin e tij, i cili realisht është shkrimtari i madh R.L. Stine, ku falë një magjepsjeje, përbindëshat e tregimeve të tij kthehen në krijesa të vërteta që terrorizojnë qytetin.