< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Enter The Warriors Gate (Kodi 110260)     

Regjia: Matthias Hoene

Me Aktoret: Mark Chao, Ni Ni, Dave Bautista, Sienna Guillory, Uriah Shelton, Chun-Yu Ng Francis, Xi Ming, Kara Hui, Zha Ka, Ron Smoorenburg


Publikuesi: Europa Corp.


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantazi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 05/05/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në këtë film ka një bashkim të aventurës imagjinare epike me aksionin e arteve marciale. Pasi një sënduk misterioz hap një portë në kohë, adoleshenti Xhek transportohet në një perandori të lashtë të terrorizuar nga një mbret mizor barbar. Xhekut do t’i duhen të gjitha aftësitë në betejë për të mposhtur barbarin, për të mbrojtur princeshën, dhe të gjejë një mënyrë për t’u kthyer në shtëpi.