< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water 3D (Kodi 420139)     

Regjia: Paul Tibbitt

Me Aktoret: Antonio Banderas, Tom Kenny, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Carolyn Lawrence, Rodger Bumpass, Mr. Lawrence, Noah Lomax


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 06/02/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Gjatë një zënke mes Gafores së Inatosur dhe Planktonit, formula sekrete e Gaforeve me Simte zhduket dhe Shtratin e Bikinit e mbulon kaosi. Sfungjer-Bobi bëhet bashkë me Planktonin dhe të dy ndërtojnë një makinë të udhëtimit në kohë për t’u kthyer në kohë dhe të gjejnë formulën sekrete para se ajo të zhdukej.