< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Home 3D (Kodi 420140)     

Regjia: Tim Johnson

Me Aktoret: Jim Parsons, Jennifer Lopez, Rihanna, Steve Martin, Matt Jones, Dominique Monfery, Brian Stepanek, April Lawrence, Stephen Kearin


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 27/03/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Toka pushtohet nga disa alienë të racës bov, të cilët kërkojnë ta kthejnë atë në shtëpinë e tyre, pasi gjurmohen edhe ata nga një tjetër racë aliene që kërkon t'i shfarosë, dhe në këtë mënyrë, ndajnë njerëzit veçmas nga ata. Por një vajzë e vogël shpëton dhe niset në kërkim të mamasë së saj bashkë me një bov të arratisur dhe të kërkuar nga raca e tij.