< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Inside Out 3D (Kodi 420141)     

Regjia: Pete Docter, Ronnie Del Carmen

Me Aktoret: Mindy Kaling, Bill Hader, Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black, Kaitlyn Dias, Diane Lane, Kyle MacLachlan


Publikuesi: Walt Disney Pictures, Pixar Animation Studios


Zhanret: I Animuar, Aventure, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 19/06/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Të rritesh, shpeshherë mund të jetë shumë e vështirë, sidomos për një vajzë të vogël si Rajli, e cila për shkak të shpërnguljes së familjes së saj nga një qytet në tjetrin, i duhet të nisë çdo gjë nga e para dhe kjo do të thotë një luftë të vërtetë emocionesh dhe ndjenjash brenda saj.