< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Kung Fu Panda 3 3D (Kodi 420161)     

Regjia: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh

Me Aktoret: Jack Black, Dustin Hoffman, Randall Duk Kim, Angelina Jolie, Lucy Liu, Jackie Chan, David Cross, Seth Rogen, James Hong, Steele Gagnon, Rebel Wilson, Bryan Cranston


Publikuesi: DreamWorks Animation


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar, Aventure


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 29/01/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Arushi Pou pasi gjen babain e tij të vërtetë i cili kishte vite i humbur, niset në një udhëtim për në një parajsë të humbur, vendlindjen e tij. Atje ai do të njihet me shumë arushë të tjerë të racës së tij. Dhe aty ai do të mësojë për të keqin Kai, i cili ka mision për të zhdukur të gjithë mjeshtrat e Kung Fu-së në Kinë. Aty Pou do të fillojë të stërvisë Kung Fu të gjithë arushët panda, që të krijojë skuadrën perfekte kundër Kait.