< Kthehu tek Faqja e Meparshme

By the Sea (Kodi 109696)     

Regjia: Angelina Jolie

Me Aktoret: Brad Pitt, Angelina Jolie, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Sarah Naudi, Richard Bohringer, George Camilleri, Anna Cachia, Frédéric Dessains


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 09/12/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Filmi zhvillohet në Francë nga mesi i viteve 70. Vanesa është një ish-kërcimtare dhe bashkë me burrin e saj Rolandin, i cili është shkrimtar, bëjnë një udhëtim së bashku. Ata vendosen në një qytezë të vogël buzë detit dhe aty fillojnë të afrohen me banorë të tjerë si dhe me të zotin e hotelit.