< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Insidious (Kodi 108106)     

Regjia: James Wan

Me Aktoret: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Ty Simpkins, Andrew Astor, Angus Sampson, Johnny Yong Bosch, Derick Alexander, J. LaRose, Kimberly Ables Jindra, Josh Feldman


Publikuesi: Stage 6 Films


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 01/04/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Nga krijuesit e Paranormal Activity dhe Saw, INSIDIOUS është një histori tmerruese e një familjeje e cila, menjëherë pasi shpërngulet në një shtëpi të re, zbulon se shpirtra të këqinj kanë pushtuar shtëpinë e tyre dhe që djali i tyre ka rënë në mënyrë të pashpjegueshme në koma. Duke u përpjekur të largohen nga shpirtrat dhe të shpëtojnë djalin e tyre, ata shpërngulen përsëri vetëm për të zbuluar se nuk ishte shtëpia e tyre që ishte e pushtuar.