< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Age of Adaline (Kodi 109416)     

Regjia: Lee Toland Krieger

Me Aktoret: Blake Lively, Michiel Huisman, Kathy Baker, Amanda Crew, Harrison Ford, Ellen Burstyn, Richard Harmon, Anthony Ingruber, Anjali Jay, Lynda Boyd, Barclay Hope, Chris William Martin


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 112 minuta


Data e Publikimit: 24/04/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Pasi mbeti si një 29-vjeçare për rreth tetë dekada, Andelina Boumani ka jetuar në vetmi, duke mos ia lejuar kurrë vetes të afrohet me dikë që mund t’ia zbulojë sekretin. Por një takim rastësor, me filantropin karizmatik Elis Xhons, e rindez pasionin e saj për jetën dhe romancën. Kur një fundjavë me prindërit e tij kërcënon të shpalosë të vërtetën, Adelina merr një vendim që do t’i ndryshojë jetën.