< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The 9th Life of Louis Drax (Kodi 110109)     

Regjia: Alexandre Aja

Me Aktoret: Jamie Dornan, Oliver Platt, Molly Parker, Barbara Hershey, Aiden Longworth, Aaron Paul, Sarah Gadon, Terry Chen, Fiona Vroom, Anjali Jay, Julian Wadham, Spencer Drever


Publikuesi: Summit Entertainment


Zhanret: Mister


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 108 minuta


Data e Publikimit: 02/09/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Historia fillon në ditëlindjen e nëntë të Lui Draksit, kur kulmojnë një jetë me incidentet të çuditshme në rënien thuajse fatale të djalit. I dëshpëruar për të zbuluar rrethanat e çuditshme pas aksidentit të djalit dhe rastësive të errëta që e kishin ndjekur gjatë gjithë jetës, Dr. Alan Paskali tërhiqet në një mister emocionues që eksploron natyrën e shqisës së gjashtë, duke testuar kufijtë e imagjinatës dhe realitetit.