< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Power Rangers (Kodi 110225)     

Regjia: Dean Israelite

Me Aktoret: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G., Ludi Lin, Bryan Cranston, Elizabeth Banks, David Denman, Anjali Jay, Bill Hader, Fiona Vroom, Sarah Grey


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 123 minuta


Data e Publikimit: 24/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Pesë nxënës normal, Zaku, Kimberli, Billi, Trini dhe Xhejsoni, duhet të shndërrohen në diçka unike kur qyteti i tyre i vogël dhe e gjithë bota gjenden nën kërcënimin e jashtëtokësorëve, të cilët udhëhiqen nga Rita Repulsa. Ata do të jenë Rojatarët e Fuqisë.