< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Street Dance 2 3D (Kodi 420048)     

Regjia: Max Giwa, Dania Pasquini

Me Aktoret: Sofia Boutella, Falk Hentschel, Tom Conti, George Sampson, Stephanie Nguyen, Ella Wragg, Elisabetta Di Carlo, Kaito Masai, Joanna Jeffrees, Delphine Nguyen, Ali Ramdani


Publikuesi: Vertigo Films


Zhanret: Drame, Muzike, Romance


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 85 minuta


Data e Publikimit: 29/03/2012Pershkrimi i Filmit

StreetDance 2 është më i madh, më i mirë dhe më i guximshëm! Shfaqen grupet më të forta, vendndodhjet më të njohura dhe kërcimtarët më të nxehtë, duke përfshirë George Sampson, Flawless dhe Akai. Kur Ashi (Falk Hentshel) tallet në skenë nga kampionët e kërcimit në fuqi Të Pathyeshmit, ai betohet të fitojë Konkurrsin më të Mirë të Kërcimit në Botë në Paris.