< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Step Up 5: All In 3D (Kodi 420126)     

Regjia: Trish Sie

Me Aktoret: Ryan Guzman, Briana Evigan, Izabella Miko, Alyson Stoner, Adam G. Sevani, Lorella Boccia, Stephen Boss, Misha Gabriel Hamilton, Luis Rosado, Karin Konoval, Chadd Smith, Mari Koda, Martín Lombard, Christopher Scott


Publikuesi: Summit Entertainment


Zhanret: Drame, Muzike, Romance


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 08/08/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund të përcaktojë ëndrrat dhe karrierat e tyre.