< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Direct Contact (Kodi 107811)     

Regjia: Danny Lerner

Me Aktoret: Dolph Lundgren, Gina May, Michael Paré, Bashar Rahal, James Chalke, Vladimir Vladimirov, Raicho Vasilev, Nikolay Stanoev, Mike Straub, Les Weldon


Publikuesi: Nu Image Films


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 86 minuta


Data e Publikimit: 20/08/2009Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Majk Riginsit (Dolph Lundgren), një ish ushtari të Forcave Speciale amerikane të burgosur në Rusi, i jepet mundësia të lirohet nëse arrijnë të shpëtojë Anën, një femër amerikane të marrë peng. Menjëherë pasi e liron, ai zbulon se historia e pengmarrjes ishte thjesht një hile. Majku papritmas e gjen veten të ndiqet nga qeveri të pamëshirshme dhe organizata paraushtarake dhe kriminale - që të gjithë prej tyre e duan të vdekur. Me askënd për ta ndihmuar, dhe me armiqtë duke u afruar, Majku duhet të zbulojë të vërtetën për Anën dhe ta çojë në një vend të sigurt.