< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The DUFF (Kodi 109419)     

Regjia: Ari Sandel

Me Aktoret: Mae Whitman, Bella Thorne, Allison Janney, Robbie Amell, Ken Jeong, Skyler Samuels, Romany Malco, Bianca A. Santos, Agnes Mayasari, Nick Eversman, Gabriela Fraile, Tony Cavalero, Mahaley Manning


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 20/02/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Bianka është një vajzë e kënaqur gjimnazi të cilës i bie bota mbi kokë kur mëson se për trupën studentore ajo njihet si MESS (Mike e Emërtuar si e Shëndoshë dhe e Shëmtuar), ndaj shoqeve të saj më të bukura dhe më popullore. Pavarësisht fjalëve të matura nga mësuesi i saj i preferuar, ajo lë mënjanë fiksimin që kishte për Tobin dhe bën një marrëveshje me Ueslin, një atlet i shkathët, për ta ndihmuar të rishpikë veten.