< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (Kodi 109750)     

Regjia: Walt Becker

Me Aktoret: Bella Thorne, Kaley Cuoco, Christina Applegate, Anna Faris, Matthew Gray Gubler, Jason Lee, Justin Long, Jesse McCartney, Kimberly Williams-Paisley, Laura Marano, Tony Hale, Jesica Ahlberg


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 18/12/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Përmes një serie keqkuptimesh, Alvini, Sajmoni dhe Teodori fillojnë të besojnë se Dejvi do t’i propozojë të dashurës së tij të re në Majami... dhe do t’i lërë ata. Treshja ka tre ditë kohë për të ndaluar propozimin dhe të mos humbin Dejvin, por mbase edhe që të mos bëhen me një vëlla të tmerrshëm.