< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Amityville: The Awakening (Kodi 110343)     

Regjia: Franck Khalfoun

Me Aktoret: Jennifer Jason Leigh, Bella Thorne, Cameron Monaghan, Taylor Spreitler, Thomas Mann, Mckenna Grace, Dan Martino, Hunter Goligoski, Brian Breiter


Publikuesi: eOne


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 87 minuta


Data e Publikimit: 12/10/2017


  


Trailer i Filmit     



Pershkrimi i Filmit

Bella me motrën e vogël dhe vëllain e saj binjak të sëmurë, shpërngulen në një shtëpi të re me nënën e tyre, Xhoanën, për të kursyer para që të paguajnë për kujdesin shëndetësor tepër të shtrenjtë të vëllait. Por kur fenomene të çuditshme fillojnë të ndodhin në shtëpi duke përfshirë rimëkëmbjen e mrekullueshme të vëllait të saj, Bella fillon të dyshojë se nëna e saj nuk po thotë gjithçka dhe së shpejti e kupton se ata sapo hynë në shtëpinë famëkeqe të Amitvillit.

Shikoje Falas në Kualitet HD