< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Babysitter (Kodi 110390)     

Regjia: McG

Me Aktoret: Bella Thorne, Hana Mae Lee, Leslie Bibb, Robbie Amell, Samara Weaving, Emily Alyn Lind, Andrew Bachelor, Judah Lewis, Chris Wylde, Doug Haley


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Komedi, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 85 minuta


Data e Publikimit: 13/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Koli është çmendurisht i dashuruar me dadon e tij, Bi. Është sensuale, e këndshme dhe mjaft e njohur. Një natë, djaloshi fshehurazi zbulon se Bini është në të vërtetë një vrasëse. Tani ai duhet të kalojë natën duke shmangur bandën e Bi-së, të cilët nuk do të ndalet përpara ndonjë gjëje nëse nuk e ndalojnë Kolin që të dëshmojë për sekretin e tyre të errët.