< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Zero Theorem (Kodi 108972)     Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Qëllimi i hakerit kompjuterik për të zbuluar arsyen e ekzistencës njerëzore shpesh ndërpritet nga Menaxheri; por kësaj here ata dërgojnë një adoleshent dhe një të dashur plot epsh për t'i marrë mendjen atij.