< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Lobster (Kodi 109679)     

Regjia: Yorgos Lanthimos

Me Aktoret: Colin Farrell, Rachel Weisz, Jessica Barden, Olivia Colman, Ashley Jensen, Ariane Labed, Aggeliki Papoulia, John C. Reilly, Léa Seydoux, Michael Smiley, Ben Whishaw, Roger Ashton-Griffiths


Publikuesi: Canal+


Zhanret: Komedi, Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 116 minuta


Data e Publikimit: 10/01/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një histori dashurie, ku tregohen efektet e tmerrshme dhe të errëta të vetmisë. Vuajtjet e shkaktuara prej saj dhe kërkimi i gjatë dhe thuajse i pamundur që dy njerëz të përputhen bashkë dhe të ndajnë midis tyre të njëjtat ndjenja.