< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Spectre (Kodi 109682)     

Regjia: Sam Mendes

Me Aktoret: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Monica Bellucci, Andrew Scott, Rory Kinnear, Jesper Christensen, Detlef Bothe, Brigitte Millar, Marc Zinga


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 148 minuta


Data e Publikimit: 06/11/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një mesazh i koduar nga e shkuara e dërgon Bondin në Meksiko, mision i cili e dërgon në Romë, ku takon Luçian, vejushën e bukur dhe të ndaluar të një krimineli të famshëm. Bondi infiltrohet dhe zbulon një organizatë shumë sekrete dhe të mbrapshtë që quhej Spektri. Ndërkohë në Londër, Maks Denbigu kërkonte të zëvendësonte Programin 00 me një organizatë botërore inteligjence që e kishte quajtur Nëntë Sytë. Por a do t’ia arrijë vallë?