< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The LEGO Batman Movie 3D (Kodi 420185)     

Regjia: Chris McKay

Me Aktoret: Will Arnett, Michael Cera, Zach Galifianakis, Rosario Dawson, Ralph Fiennes, Mariah Carey, Jason Mantzoukas, Conan O'Brien, Doug Benson


Publikuesi: Warner Bros. Pictures


Zhanret: I Animuar, Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 10/02/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në Gotham po ndodhin ndryshime të mëdha dhe nëse Batmani do që të shpëtojë qytetin nga Xhokeri, atij do t'i duhet të lërë pas shpëtimtarin e vetmuar, dhe të mësojë që të bashkëpunojë me të tjerët.