< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Hummingbird (Kodi 108528)     

Regjia: Steven Knight

Me Aktoret: Jason Statham, Benedict Wong, Vicky McClure, Siobhan Hewlett, Lee Asquith-Coe, Santi Scinelli, David Bradley, Christian Brassington, Lee Nicholas Harris, Andrew Ellis, Jason Wong, Chris Cowlin


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 28/06/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

I pastrehë dhe në arrati nga një gjyq ushtarak, një ish-ushtar i dëmtuar i forcave speciale që po navigon botën kriminale të Londrës mbërthen një mundësi për të marrë identitetin e një njeriu tjetër - duke u transformuar kështu në një engjëll hakmarrës.