< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Escobar: Paradise Lost (Kodi 109276)     

Regjia: Andrea Di Stefano

Me Aktoret: Benicio Del Toro, Josh Hutcherson, Brady Corbet, Claudia Traisac, Carlos Bardem, Ana Girardot, Laura LondoƱo, Lauren Ziemski, Henry Bravo, Aaron Zebede, Mario Miranda


Publikuesi: VVS Films


Zhanret: Romance, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 16/12/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Niku, një serfist në moshë të re, beson se të gjitha ëndrrat e tij u realizuan, kur ai viziton vëllain e tij në Kolumbi. Me sfond liqenet e kristaltë dhe plazhet me rërë të bardhë, ai do të dashurohet me një kolumbiane shumë të bukur, që e quajnë Maria. Gjithçka duket e mrekullueshme, derisa të takohet me xhaxhain e saj, të famshmin Pablo Eskobar.