< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Million Dollar Arm (Kodi 109031)     

Regjia: Craig Gillespie

Me Aktoret: Jon Hamm, Bill Paxton, Lake Bell, Alan Arkin, Bar Paly, Aasif Mandvi, Suraj Sharma, King, Al Sapienza, Autumn Dial, Tzi Ma, Gregory Alan Williams


Publikuesi: Disney


Zhanret: Biografi, Drame, Sport


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 124 minuta


Data e Publikimit: 16/05/2014Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Filmi i Disney “Krahu Një Milion Dollarë”, bazuar në një histori të vërtetë, ndjek punën e JB Bernstejnit, dikur një agjent i suksesshëm sportesh, i cili mposhtet nga konkurrentët e mëdhenj. Ai dhe ortaku i tij Eshi, (Aasif Mandvi), duhet të mbyllin biznesin përgjithmonë, nëse JB nuk gjen një zgjidhje të shpejtë. Një natë vonë, duke parë në televizor kriket indian, JB-së i vjen në mendje një ide radikale. Ai shkon në Indi dhe gjen kandidatët e ardhshëm të bejsbollit amerikan.