< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Pixies (Kodi 109646)     

Regjia: Sean Patrick O'Reilly

Me Aktoret: Alexa PenaVega, Christopher Plummer, Bill Paxton, Carlos PenaVega, Geoff Gustafson, Alison Wandzura, David Milchard, Sean Patrick O'Reilly, Kiefer O'Reilly, Eric Pollins


Publikuesi: Vertical Entertainment


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 77 minuta


Data e Publikimit: 05/06/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xho Beku ka humbur dashurinë e jetës së tij për shkak të Mallkimit të Zanave dhe tani duhet të zbulojë se si ta rifitojë të dashurën e tij, të mësojë më shumë për Zanat misterioze dhe të zhbëjë atë që kishte bërë shumë kohë më parë.