< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Term Life (Kodi 109801)     

Regjia: Peter Billingsley

Me Aktoret: Vince Vaughn, Hailee Steinfeld, Jonathan Banks, Shea Whigham, Jon Favreau, Taraji P. Henson, Bill Paxton, William Levy, Daniel Bernhardt, Cécile De France, Terrence Howard, Annabeth Gish, Mike Epps, Jordi Mollà


Publikuesi: Focus World


Zhanret: Aksion, Krim


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 29/04/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Niku është një hajdut që planifikikon dhe shet planet e grabitjeve te cilido që i ofron më shumë. Por kur një punë nuk i shkon mirë, Nikut i duhet të të jetë në arrati, sepse e përndjekin polica të korruptuar, një bos i mafies dhe vrasës me pagesë. Por nëse i vetëm për të nuk do të ishte shumë e vështirë arratisja, problemet bëhen më serioze kur i kërcënohet edhe jeta e vajzës së tij.