< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Circle (Kodi 110249)     

Regjia: James Ponsoldt

Me Aktoret: Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan, Ellar Coltrane, Patton Oswalt, Glenne Headly, Bill Paxton, Poorna Jagannathan, Ellen Wong


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Drame, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 28/04/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur Mae fillon të punojë për kompaninë më të madhe në botë të teknologjisë dhe të medias sociale, ajo e shikon si mundësinë e jetës. Ndërsa ngjit shkallët, ajo inkurajohet nga themeluesi i kompanisë, Emon Bejli, që të marrë pjesë në një eksperiment të ri që shtyn kufijtë e privatësisë, etikës dhe përfundimisht edhe të lirisë personale. Pjesëmarrja e saj në eksperiment, dhe çdo vendim që merr, fillojnë të ndikojnë në jetët dhe të ardhmen e miqve të saj, të familjes dhe të njerëzimit.