< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Savages (Kodi 108375)     

Regjia: Oliver Stone

Me Aktoret: Blake Lively, John Travolta, Aaron Johnson, Salma Hayek, Emile Hirsch, Benicio Del Toro, Taylor Kitsch, Joel David Moore, Mia Maestro, Demiàn Bichir


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 140 minuta


Data e Publikimit: 06/07/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Tre herë fitues i çmimit Oskar, regjizori Oliver Stone, rikthehet në ekran me filmin “EGËRSIRAT” ku interpretojnë një kast yjesh si Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Tor, Salma Hayek, Emile Hirsch dhe Demian Bichir. Filmi tregon për dy shokë që janë kultivuesit më të mëdhenj të mariuhanës në Kaliforni. Por gjërat komplikohen kur një kartel droge nga Meksika kërkon të futet në territorin e tyre. Dy shokët nuk pranojnë dhe atëherë trafikantët marrin peng të dashurën e tyre të përbashkët. Dy shokëve nuk u mbetet gjë tjetër veçse t’u përgjigjen me të njëjtën monedhë.