< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Shallows (Kodi 109950)     

Regjia: Jaume Collet-Serra

Me Aktoret: Blake Lively, Óscar Jaenada, Sedona Legge, Brett Cullen, Pablo Calva, Diego Espejel, Janelle Bailey


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 86 minuta


Data e Publikimit: 24/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Nansi gjendet në një plazh të veçuar dhe bën sërf e vetme. Por një peshkaqen i bardhë do ta sulmojë dhe ajo do ta gjejë veten larg nga bregu. Sa do që është vetëm 18 metra nga shpëtimi, asaj do t'i duhet të demnstrojë vullnetin absolut për të jetuar.