< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Monte Carlo (Kodi 108147)     

Regjia: Thomas Bezucha

Me Aktoret: Selena Gomez, Katie Cassidy, Leighton Meester, Cory Monteith, Andie MacDowell, Brett Cullen, Amanda Fairbank-Hynes, Luke Bracey, Valérie Lemercier, Franck de la Personne


Publikuesi: Fox 2000 Pictures


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 01/07/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Bëhuni gati për aventurën më të mahnitshme të jetës suaj në Monte Karlo! Selena Gomez ndriçon ekranin si Greis, një maturante gjimnazi me shpirt të madh që mezi pret të shkojë me pushime në Paris bashkë me shoqen e saj të ngushtë Emën (Katie Cassidy) dhe vajzën e njerkut Meg (Leighton Meester). Sapo vajzat mendojnë se udhëtimi i tyre është shkatërruar kur ciceroni i tyre tepër aktiv i lë mbrapa, Greisi ngatërrohet me një trashëgimtare të pasur dhe treshja përfundon në Monte Karlo për një javë emocionuese plot luks, magji dhe argëtim të paharrueshëm!