< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Beneath the Darkness (Kodi 108231)     

Regjia: Martin Guigui

Me Aktoret: Dennis Quaid, Tony Oller, Brett Cullen, Stephen Lunsford, Aimee Teegarden, Devon Werkheiser, Gabriel Folse, Amber Bartlett, Dahlia Waingort, Wilbur Penn, Sydney Barrosse, Conrad Gonzales


Publikuesi: Raincreek Productions


Zhanret: Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


Data e Publikimit: 05/11/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në një qytezë të vogël dhe të qetë, pronari i një shtëpie funeralesh zoti Ilai (Dennis Quaid) është një anëtar i respektuar i komunitetit... por ai ka një sekret tmerrues që shtrihet nën tokë. Nxënësi i gjimnazit Trevis (Tony Oller) dhe tre miq mendojnë se kanë parë një fantazmë në dritaren e sipërme të shtëpisë së Ilait, por kur vendosin të hyjnë brenda një natë më pas, jetët e tyre marrin një kthesë vrasëse që do t’i zhysë në një betejë rrëqethëse për mbijetesë. Gjithashtu luajnë Aimee Teegarden dhe Brett Cullen. Ky triler tmerrues do t’ju bëjë ta mendoni dy herë përpara se të fikni dritat.