< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Fathers and Daughters (Kodi 109713)     

Regjia: Gabriele Muccino

Me Aktoret: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Diane Kruger, Quvenzhané Wallis, Bruce Greenwood, Janet McTeer, Kylie Rogers, Jane Fonda, Octavia Spencer


Publikuesi: 01 Distribution


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 116 minuta


Data e Publikimit: 15/02/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pas një aksidenti me makinë, ku mbetet e vdekur gruaja e tij, një shkrimtar i cili është dhe fitues i çmimit Pulitzer, përballet me të qenit një baba me probleme mendore. 27 vjet më vonë, e bija vështirësohet të krijojë lidhje serioze për shkak të fëmijërisë së saj të trazuar.