< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Home Again (Kodi 110396)     

Regjia: Hallie Meyers-Shyer

Me Aktoret: Reese Witherspoon, Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen, Lake Bell, Reid Scott, Lola Flanery, Robb Derringer


Publikuesi: Universal


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 08/09/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Liza, një nënë e dy fëmijëve dhe e divorcuar kohët e fundit, e gjen veten e saj të ngatërruar kur tre regjizorë të rinj dhe karizmatikë, shpërngulen në shtëpinë e saj për të jetuar. Por familja e saj e re dhe një romancë që po fillon të lulëzojë, do të ketë përplasje kur ish-burri i saj shfaqet me valixhe në dorë në derën e shtëpisë. Kjo histori dashurie, miqësie dhe familjesh që krijojnë, "Home Again", një komedi romantike moderne me një mësim shumë të madh të jetës: t'ia fillosh nga e para nuk është për fillestarët.