< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Project Almanac (Kodi 109406)     

Regjia: Dean Israelite

Me Aktoret: Jonny Weston, Sofia Black-D'Elia, Sam Lerner, Allen Evangelista, Virginia Gardner, Amy Landecker, Gary Weeks, Macsen Lintz, Gary Grubbs, Michelle DeFraites


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 30/01/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Një grup shokësh zbulojnë të dhëna për një makinë që udhëton në kohë dhe i futen punës për ta rregulluar. Por ndërkohë që realiteti shkëputet pak nga pak, ata duhet të kthehen në kohë për të ndrequr gjërat dhe të sigurohen për fatin dhe mos shkatërrimin e njerëzimit.