< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ain't Them Bodies Saints (Kodi 108734)     

Regjia: David Lowery

Me Aktoret: Rooney Mara, Ben Foster, Casey Affleck, Keith Carradine, Nate Parker, Charles Baker, Heather Kafka, Kentucker Audley, Robert Longstreet, Richard Jackson


Publikuesi: IFC Films


Zhanret: Krim, Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


Data e Publikimit: 16/08/2013Pershkrimi i Filmit

Ain’t Them Bodies Saints është tregimi i një njeriu të jashtëligjshëm i cili arratiset nga burgu dhe niset përgjatë kodrave të Teksasit për t’u ribashkuar me gruan e tij dhe vajzën që nuk e ka njohur kurrë. Me protagonistë Rooney Mara, Casey Affleck dhe Ben Foster dhe me regjizor David Lowery.