< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Neon Demon (Kodi 109937)     

Regjia: Nicolas Winding Refn

Me Aktoret: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Christina Hendricks, Keanu Reeves, Desmond Harrington, Alessandro Nivola, Jamie Clayton, Charles Baker


Publikuesi: Gaumont


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 117 minuta


Data e Publikimit: 24/06/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Kur modelja aspiruese Xhesi transferohet në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë që do të bënin çdo gjë për të marrë atë që kishte ajo.