< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Burning Bright (Kodi 108054)     

Regjia: Carlos Brooks

Me Aktoret: Garret Dillahunt, Briana Evigan, Charlie Tahan, Peggy Sheffield, Mary Rachel Dudley, Tom Nowicki


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 89 minuta


Data e Publikimit: 05/12/2010Pershkrimi i Filmit

Kelli ndihet sikur jeta e saj po shkatërrohet. Vdekja e së ëmës e ka lënë kujdestare të vëllait të saj me autizëm, Tomit, dhe ajo sapo mësoi që njerku i tyre vodhi fondin e saj të kolegjit për të blerë një tigër për parkun e tij të safarit. Për t’i përkeqësuar gjërat, një uragan po afrohet drejt shtëpisë së saj. Por Kelli ka diçka më të madhe për të patur frikë sesa erërat me shpejtësi 120 milje në orë të uraganit - tigrin e egër që në njëfarë mënyrë hyri brenda në shtëpinë e saj. Tani, të ngecur brenda shtëpisë së tyre të mbyllur me dërrasa për shkak të uraganit, Kelli dhe Tomi duhet të luftojnë për jetën e tyre kundër një mishngrënësi vdekjeprurës që arrin të nuhasë frikën e tyre... dhe dëshiron mishin e tyre.